Po raz pierwszy…..

Witaj na blogu dla Profesjonalistów w Wielkiej Brytanii, zapraszamydo lektury aktywnie działających profesjonalistów lub też osoby zamierzające otworzyć swoją własną działalność w banży beauty. Głównym celem tego bloga będzie propagowanie etyki zawodowej, danychdotyczących kwalifikacji, informacji branżowej oraz innychspraw związanych z naszą branżą.

Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii, Fryzjerstwa & Nail Artu w UK (SPPKFiNAwWB) działa na rzecz rozwoju branży Kosmetologii, Fryzjerstwa i Nail Art oraz intensywne wsparcie dla tworzonych przez Polskich Profesjonalistów biznesów na terenie Wielkiej Brytanii. Naszym zadaniem jest tworzyć wyjątkowe środowisko branżowe oraz być źródłem rzetelnej informacji o tym jak efektywnie prowadzić działalność w branży lub też jak zacząć i zdobyć kwalifikacje na terenie Wielkiej Brytanii.

Pragniemy łączyć się z Wami w największych miastach Wielkiej Brytanii, inspirować i dopingować Was do do jeszcze aktywniejszego działania. Jesteśmy adeptami nieustannego pozyskiwania ewolucyjnej wiedzy szczególnie w naszej branży, która wymaga regularnego dokształcania, które odzwierciedla się na naszym profesjonalym rozwoju oraz wywyższa nasze kompetencje i standard naszych biznesów.


Ten blog jest dla Was profesjonalistów jest tworzony przez Profesjonalistów. Każdy kto czuje, że chce zająć swoje stanowisko w temacie związanym z naszą branżą jest szczególnie mile widziany i gorąco zapraszamy do współpracy w tworzeniu tego miejsca jako rzetelne źródło informacji w tematach branżowych dla Polskich Profesjonalistów w Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do podzielenia się doświadczeniami oraz wiedzą z branży z innymi poprzez wzięcie udziału w tym blogu.

Współpraca: stowarzyszenie.uk@hotmail.com

START


Bądź na bieżąco! Dołącz do nas na FACEBOOK

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s