Ubezpieczenie Profesjonalne

Ubezpieczenie

Wraz z przybyciem do Wielkiej Brytanii łączą się wielkie plany na karierę w branży.  Jedni zaczynają swoją drogę od zera czyli od zdobycia edukacji, inni planują aktywną kontynuację pracy w zawodzie po ukończonej już nauki w Polsce.

Każdy kraj Europejski, rządzi się innymi prawami, po przybyciu do UK należy zbadać sytuację oraz poszperać troche w przepisach Angielskich.  Jedną z pierwszych rzeczy o jakie należy zadbać to wykupienie ubezpieczenia tzw. public liability, które zapewni nam bezpieczny start na nowym terenie. Często największą barierą jaka spotyka Polskiego Profesjonalistę to brak znajomości języka angielskiego oraz niewiedza jak i gdzie szukać pomocy w wystartowaniu ze swoimi kreatywnymi pomysłami na działalność.

Coraz częściej spotykamy sie ze zjawiskiem odmowy ubezpieczenia profesjonalisty z dyplomem uzyskanym poza terenem UK, w szczególności mówimy tutaj o profesjonalistach z branży linergistki i medycyny estetycznej. W momencie wyjścia Wielkiej Brytanii z wspólnoty Europejskiej, należy przemysleć swoje działania bardzo uważnie. Jak sobie poradzić z Angielskimi wymogami? Wszystkie informacje dotyczące nowych wymogów i praw po wyjściu  Wielkiej Brytaniiz EU są dostępne w języku polskim pod linkiem status-of-eu-nationals-in-the-uk-what-you-need-to-know.pl

Po przyjeżdzie na wyspy należy skontaktować sie z organizacją  NARIC UK zajmująca się rozpoznawaniem i porównywaniem międzynarodowych kwalifikacji i umiejętności w odniesieniu na rynek Brytyjski. Organizacja NARIC pełni funkcję oficjalnego organu w imieniu rządu Zjednoczonego Królestwa. Nordic nie wymaga tłumaczenia dyplomówna język angielski.

Przed uzyskaniem ubezpieczenia można także popytać osób, które już działają w branży. Jednakże pakiet który ma koleżanka w Londynie w swoim salonie, prawdopodobnie nie będzie dobry dla profesjonalistki, która np.działa mobilnie z dojazdem do klientów, a wiec jeśli chcesz uzyskać optymalną korzyść polecamy osobiście porównać oferty wszystkich firm na rynku oferujących ubezpieczenie, ponieważ cały czas ceny pakietów ulegają  zmianie i nie zapominajmy iż odnoszą się one indywidualnie do każdego profesjonalisty, po to by zaoferować jak najatrakcyjniejsze warunki dla profesjonalistów, czasami można zaoszczędzić do kilkuset funtów rocznie.

Poniżej znajdziesz zestawienie największych i najbardziej popularnych ubezpieczycieli na rynku Brytyjskim. W nazwie każdego ubezpieczyciela znajduje się link adresem www dodanego ubezpieczyciela. Ceny sa tylko przykładem na podstawowe zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, które są dostępnena stronie ubezpieczyciela. Cena ubezpieczenia jest uwarunkowana ilością wykonywanych zabiegów oraz formą działalności.  Jeśli wykonujesz zabiegi z zastosowaniem maszyn lub zabiegi kosmetyki estetycznej, makijażu permanentnego cena będzie o wiele wyższa.

BABTAC wraz z ubezpieczeniem w BABTAC otrzymamy: magazyn branżowy VITALITY,  darmowy  on-line listing twojego biznesu

ABT – Associated Beauty Therapists

 Wraz z ubezpieczeniem w ABT otrzymamy: Prenumeratę profesjonalnego magazynu Guild News, promocję Twojego biznesu w ABT beauty link on-line oraz ubezpieczanie nas na terenie całego świata z wyjątkiem USA & Kanady.

Salon Gold – bardzo popularna i atrakcyjna cenowo, ubezpieczenie kosmetyczne juz od £40.00 rocznie,akceptuja dyplomy miedzynarodowe. Aby uzyskać dokładną cenę należy, na strone www wysłać dane wraz z dyplomem, do 48h dokładną cenę otrzymasz na maila.

Beauty Guild – sytuacja podobna do Salon Gold, czyli oferta cenowa dostępna po przesłaniu informacji wraz z dyplomami.

Versatile Insurance – ubezpieczyciel nie wymaga tłumaczenia dyplomów z Polski oraz oferuje elastyczne formy płatności

Balens Ltd – specjalistyczne ubzepieczenia dla holistic therapies

Dla Profesjonalistów z branży medycyny estetycznej sa dwie firmy Hamilton-Fraser oraz Cosmetic Insure.

Na rynku Brytyjskim jest wiele innych ubezpieczycieli na rynku jak AXA, Salon Cover , PolPlan , jednakże te wymienione powyżej, są najczęściej wybierane wśród Polskich Profesjonalistów i oferują wiele korzystnych benefitów.

*** Wszystkie informacje pochodzą ze stron www firm ubezpieczycieli.***

Dla wszystkich nowo przybyłych Profesjonalistów do Wielkiej Brytanii życzymy Powodzenia!

 

Post updated: 05 October 2019

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s