WYDARZENIA 2018

Zapraszamy do współpracy przy realizowaniu wydarzeń dla profesjonalistów z branży, Stowarzyszenie nawiąże współpracę z partnerami i sponsorami wydarzeń na rok 2018.                        Kontakt: stowarzyszenie.uk@hotmail.com


Poznaj profesjonalistów z branży z terenu Wielkiej Brytanii, zdobywaj wiedzę bezpośrednio od liedrów naszej branży ludzi, którzy odnieśli sukcesy zawodowe i podzielą się dorgocenną wiedzą,  bądź częścią wyjątkowej społeczności na terenie UK. Na każdym spotkaniu profesjonalista będzie uczestniczył w 2 prelekcjach, liderów-właścicieli biznesów w branży, prelekcją będzie towarzyszyć przerwa w postaci kawy/herbaty i poczęstunku lunch. Każdy uczestnik będzie miał okazję rozmowy/konsultacji z prelegentami oraz udziału w networkingu-budowaniu relacji biznesowych w naszym środowisku z innymi uczestnikami spotkania.

Serdecznie zapraszamy na spotkania ‘BEAUTY MONDAYS’ dedytkowanych tylko dla profesjonalistów z branży, niesamowita dawka wiedzy, energii oraz moc środowiska branżowego! Wstęp dla ‘Członków’ Stowarzyszenia tylko £16.oo.  Zakup biletów będzie otwierany sukcesywnie, zawsze poprzedzając sprzedażą wejściówek (w limitowanym czasie) ‘EARLY BIRD’ w cenie £16.oo.

#1 BOURNEMOUTH – 21 Maja

#2 NOTTINGHAM  – 9 Lipca

#3 BRISTOL  – 24 Września


Sukcesywne prowadzenie biznesu beauty, zarządzanie finansami salonu, budowanie zespołu, zwiększanie przychodów, budowanie zespołu oraz zarządzanie nim to są tematy oraz wiele innych zagadnień, na które zapraszamy w imieniu coacha biznesów bauty, właścicielki placówek Spa&Wellness Pani Justyny Bielendy.  Aby dokładniej zbadać wasze potrzeby szkoleniowe, Pani Justyna przygotowała dla was ankietę, wypełnij ankiete tutaj!

Konferencje szkoleniowe, na które już gorąco zapraszamy odbędą się: 29 Października w Bournemouth oraz 31 Października w Dublinie, Irlandii.

Ilość miejsc na konferencje będzie ograniczona, nie przyjmujemy zapisów drogą mailową. Zapraszamy na stronę wydarzeń tutaj! Przedsprzedaż w formie ‘EARLY BIRD’ będzie w sprzedaży już wkrótce, Wejściówki dla ‘Członków’ Stowarzyszenia bedą w cenie promocyjnej! Wejściówki na konferencję, będą uprawniały do darmowego wejścia na targi  ‘WELLNESS & BEAUTY Expo’.


W roku 2018 Stowarzyszenie jest współorganizatorem Targów ‘WELLNESS & BEAUTY Expo’ 28 Października w Bournemouth, Dorset.  Zapraszamy do śledzenia strony targów. 

‘First ever in South West to meet Beauty Experts, Nutrition & Well-being specialists to promote, educate about well being & new technologies in beauty treatments. Grab your friends and experience innovative beauty and wellness event to spend a relaxing day learning, exploring, connecting, shopping, sampling and rejuvenating yourself. Welcome families with young adults to encourage to learn about well-being and healthy lifestyle.’

Wszystkie zainteresowane osoby zainteresowane zostania sponsorem lub wystawcą zapraszamy do kontaktu: info@wellnessbeautyexpo.co.uk


Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich wydarzeniach!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s