Wydarzenia Jesień 2018

Sezon jesień otwieramy kalendarzem wydarzeń na które, serdecznie zapraszamy profesjonalistów z branży i nie tylko. Podczas wydarzeń bedzie okazja na sptokanie osób, które tworzą i wspierają Stowarzyszenie oraz rozmowę także o przyszłych projektach Stowarzyszenia.

Podczas targów Wellness & Beauty Expo 2018, które odbędą się 28 Października 2018 w Bournemouth, BIC odbędzie się prelekcja Lisy Niemier – doświadczonego Aesthetic Practitioner, która zajmuje się mentoringiem kosmetologów chcących wejść w branże ‘aesthetics’ czyli pielegniarek kosmetycznych w UK (Cosmetic Nurses). Lisa jest przedstawicielem organizacji British Association of Cosmetic Nurses  i podczas targów, będzie mówić o praktyce i etyce zawodowej medycyny estetycznej oraz będzie odpowiadać na pytania dotyczącej wykonywania zawodu Aesthetic Practitioner. Oto link do wydarzenia, bilety do zakupu on-line. 


29 Października zapraszamy na wyjątkowe warszataty z
Justyna Bielenda – Beauty Master Coach – wieloletni praktyk w branży Beauty – podzieli się swoim doświadczeniem oraz case study swoich klientów – którzy dzięki programowi “Expansion by Justyna Bielenda” zwielokrotnili swoje zyski, zbudowali silne marki osobiste i odzyskali wolność zawodową w branży Beauty. W tym dniu odbędą się 2 sesje poranna o godz. 9 oraz popołudniowa o godz. 13.30. Ilość miejsc na to spotkania jest ograniczona. Oto link do wydarzenia, bilety można nabyć on-line. 


N wszystkie w/w wydarzenia dla Członków Stowarzyszenia wstęp darmowy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s