Zabiegi Laserowe w Twoim gabinecie w UK

Przedstawiamy wam naszego tegorocznego Partnera ‘Womenline UK’ to pierwsza firma na rynku brytyjskim, która świadczy usługi mobilne oparte na najnowocześniejszych technologiach urządzeń medycznych. Obecnie w ofercie znajdują się takie usługi jak:
  • laserowe usuwanie owłosienia
  • laserowe usuwanie naczynek
  • kriolipoliza medyczna 
  • hifu 
Jako firma przywiązuje ogromną wagę do jakości urządzeń, na których pracuje.
W  opozycji stoją wszelkie urządzenia pozbawione certyfikatów medycznych ze względu na ogromne prawdopodobieństwo powikłań pozabiegowych. O wyborze określonych urządzeń  przesądza doświadczenie polskich lekarzy. Właśnie dlatego wybrane są takie urządzenia jak Light Sheer, VariLite, Cooltech, Ulfit.
Oprócz pracy na urządzeniach najwyższej jakości firma przywiązuje jeszcze ważniejszą wagę do kwalifikacji kadry. W tej kwestii spełnia wymogi rynku brytyjskiego. Personel Womenline posiada kwalifikacje Level NVQ 4, niezbędne do do świadczenia usług min. depilacji laserowej.
Nasza kadra to zarówno kosmetyczki, jak i kosmetolodzy, którzy posiadają duże doświadczenie z pracy na rynku polskim i brytyjskim.
Jakość urządzeń i obsługi klienta poparta jest starannie wypracowanymi standardami pracy, które mają zapewnić profesjonalizm na każdym etapie.
Na czym polega współpraca?
Firma na chwilę obecną współpracuje z kilkudziesięcioma  salonami beauty na terenie całej Wielkiej Brytanii. Współpraca  polega na koordynowaniu sprzedaży usług przez salon, natomiast rolą Womenline jest wykonanie tych usług w ustalonym terminie. Zatem salon nie ponosi odpowiedzialności za wykonywane usługi. Wszelkie warunki współpracy pomiędzy stronami określone są w umowie, która potwierdza w pełni relacje biznesowe.
Misja i idea współpracy
Misją firmy Womenline jest szerzenie przedsiębiorczości w oparciu o takie wartości jak uczciwość, profesjonalizm i partnerstwo.  Współpraca pomiędzy salonami beauty przyczynia się do rozwoju przedsiębiorczości poprzez tworzenie nowych kanałów sprzedaży.
Zalety współpracy z Womenline
Dzięki współpracy z Womenline, nawet najmniejszy salon Beauty ma duże szanse na rozwijanie swojego biznesu. Dostęp do najwyższej klasy urządzeń w sposób znaczący przyczynia się do wzrostu prestiżu salonu. Do niedawna usługi, które świadczy obecnie Womenline były dostępne jedynie w klinikach.
Istotne jest przy tym, że sprzedaż usług Womenline powoduje wzrost sprzedaży dotychczasowych usług i produktów salonu Beauty! W szybkim czasie napływają nowi klienci również dzięki rzeczowo prowadzonemu fb Womenline UK. Z kolei  obecni klienci zaczynają polecać usługi swoim znajomym. I tak następuje prawdziwy rozruch w sprzedaży, a co za tym idzie wzrost przychodu dla obu partnerów!
Współpraca z Womenline nie wiąże się z żadnymi kosztami dodatkowymi. Salon beauty nie ponosi kosztów sprzętu, serwisu, obsługi, dojazdu, reklamy  i wielu innych czynników wynikających z pracy na urządzeniach najwyższej klasy.
Womenline to partner godny zaufania, który posiada wiele rekomendacji z pracy ze swoimi obecnymi partnerami biznesowymi. Prowadząc działalność w tej branży podstawową kwestią jest zaufanie klientów. We wzajemnej współpracy obie strony zawsze przywiązują do tej kwestii ogromną wagę. Sprzedaż usług  jest podyktowana realnymi potrzebami klienta, przy czym najważniejszą rolę odgrywa jego bezpieczeństwo. Ponadto uczciwość pomiędzy partnerami jest rzeczą podstawową!
W praktyce partnerstwo biznesowe sięga nie tylko relacji salon – Womenline, ale relacji pomiędzy wszystkim salonami współpracującymi z Womenline. Partnerzy biznesowi nie mają potrzeby konkurowania, gdyż wypracowane są metody i środki wspierające wszystkie strony.
Ponadto Womenline zawsze starannie stara się przygotować swojego nowego partnera do sprzedaży nowych usług dzięki przeprowadzonym szkoleniom.
Zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu oferowanych usług przez Womenline jest niezbędne w procesie wprowadzenia nowych produktów w salonie beauty. W ten sposób sam salon staje się specjalistą w polecaniu wykonywania takich zabiegów!

 


Womenline UK  Siedziba w Wielkiej Brytanii: Instytut M.Karl

Tel: 07554 981956

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s