Dołacz do społeczności branży beauty w UK!

Wspieramy was już od 3 lat, zależy nam na bezpośrednim kontakcie z Wami, ponieważ tylko tak możemy skupić waszą uwagę na informacjach ważnych,  jest to możliwe tylko przez bezpośrednie wiadomości do waszych skrzynek mailowych. Jeśli jesteś profesjonalistką z terenu Uk lub Irlandii to zapraszamy Ciebie do subskrybowania naszego Newslettera, który jest redagowany przez Stowarzyszenie.

W newsletter możesz się spordziewać infomracji ważnych, powiązanych z branżą, wiadomości o wydarzeniach, wiadomości od naszych partnerów lub najświeższe przekazy o zmieniających się przepisach w UK. Ostatnim ważnym powodem dla którego warto dołączyć to że, wśród wszystkich zapisanych do naszego Newslettera raz na rok losujemy jedną szczęśliwą osobę, która otrzymuje roczne Członkostwo za free. Więcej o naszym Członkostwie tutaj.

Jeśli informacje przesyłane przez nas nie przypadną ci do gustu, to na dole wiadomości jest link do wypisania się z otrzymywania naszego newsletter tzw. unsubscribe.