Polscy przedsiębiorcy podczas Wellness & Beauty Expo 2018

W tym roku Stowarzyszenie zostało współorganizatorem wyjątkowego wydarzenia wWielkiej Brytanii poświęconemu propagowaniu wiedzy na temat prewencji chorób chronicznych oraz promocji zdrowego stylu życia czyli well-being wraz z najowszymi trendami z branży beauty. I edycja targów Wellness & Beauty Expo odbyły się w Bournemouth International Centre 28 Października 2018.

Sponsorem wydarzenia była Klinika medycyny estetycznej SCA Clinic’

Niezmiernie miło było spotkać ambitnych Polskich przedsiębiorców z branży beauty, którzy wzieli udział i kretywnie promowali swoje marki: Damian Azikiewicz z włoską marką Danny Wonker, Tomasz Dyl z marką Anny Lewandowskiej ‘Foods by Ann’ reprezentowaną przez GottaBe HealthAnna Rosicka z marką Collagen Lab, Marzena Prysok z zdrowotną kawą od DXN, Agnes Khan z ‘5 Flavours of Health’

Gościem specjalnym był Dr Tomasz Songin z Kliniki leczenia Endometriozy ‘Miracolo Clinic’ poza wyjątkową prelekcją na temat diagnozowania oraz leczenia Endometriozy, pojawiło się tez 8 innych prelegentów, którzy dzielili sie swoją profesjonalną wiedzą. Stowarzyszenie już przed targami zachęcało profesjonalistów na prelekcję poświęconą branży medycynyn estetycznej którą wygłosiła South West Leader of The British Association of Cosmetic Nurses (BACN) Lisa Niemier.

Wydarzenie odniosło spory sukces nie tylko na terenie Dorset i już w Listopadzie Wellness & Beauty Expo ogłosiło kolejne edycje w nowych lokalizacjach. Każde wydarzenie będzie zapraszać lekarzy oraz właścicieli klinik medycznych w Wielkiej Brytanii do edukowania lokalnych społeczności i dopingowanie do zmian nawyków na zdrowe nawyki tzw. health habits oraz prezentować najnowsze trendy w dziedzinie medycyny estetycznej ale też zabiegów upiększających.

Copyright © 2018 SPPFKiNAwWB, All rights reserved.

One thought on “Polscy przedsiębiorcy podczas Wellness & Beauty Expo 2018

1. Pingback: Podsumowanie roku 2018 – Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii, Fryzjerstwa & Nail Art w UK