Program ‘Zaufany Szkoleniowiec w Wielkiej Brytanii’

Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów Kosmetologii w Wielkiej Brytanii, zaprasza wszystkich szkoleniowców z terenu Wielkiej Brytanii do projektu rejestracji autentycznosci szkoleniowców, którzy wrazą zgodzą się na weryfikację dla wspólnego podniesienia jakości rynku szkoleniowego kreowanego przez Polskich profesjonalistów, świadczących usługi szkoleniowe oraz autentyczności oferowanych usług. Rejestracja będzie procesem dobrowolnej weryfikacji, która pomoże w wyborze osobie, która poszukuje miejsca zdobywania wiedzy.

Cel programu: Zwiększenie bezpieczeństwa osób zdobywajacych wiedzę podczas szkoleń świadczonych przez Polskich Profesjonalistów w UK. Poprawa jakości dostarczanych szkoleń. Propagowanie i wyróżnienie doświadczonych placówek, prowadzonych przez Profesjonalistów z branży. Program ten ma na celu eliminowanie niskiego poziomu oraz nieuczciwej działalności w branży szkoleniowej, która działa niekorzystnie na renomę Polaków w branży w Wielkiej Brytanii.

Jako organizacja wspierająca działanosci Polskich Profesjonalistów od roku 2015, ciągle dążymy do podniesienia i nadania prestiżu doświadczonym, wykwalifikowanym szkoleniowcą, którzy ciężko wypracowali sobie swój sukces. Stworzenie rejestru weryfikacji, ‘Zaufanego Szkoleniowca w Wielkiej Brytanii’ to kolejny krok do budowania elitarnego środowiska branżowego, pozytywnej relacji dla Polonijnego środowiska branżowego w Wielkiej Brytanii. Program ten będzie otwartym rejestrem do którego osoby, które poszukują tego typu usług na terenie Wielkiej Brytanii będą mogły zajrzeć przed podjęciem ostatecznej decyzji ich życia. Baza szkoleniowców będzie autentycznym źródłem dla następnych generacji w branży oraz zaufanym wyborem zdobywania wiedzy.

Jako organizacja jesteśmy niesamowicie dumni z rozwoju i osiągów Polskich Profesjonalistów, którzy swoim wysokim poziomem dają możliwość skorzystania z swojego doświadczenia, wiedzy, pomagając w kreatywnym rozwoju innym pasjonatom branży. Program ten jest na samym początku i głeboko wieżymy że, odniesie sukces na rzecz wszystkich zainteresowanych stron w tym temacie oraz pozytywnego rozwoju naszej branży na wyspie.

Proces weryfikacji poprzez pytania weryfikacyjne, które będą do wypełnienia w formie ankiety on-line, wraz z niezbędną dokumentacją przesłana powinna być mailowo przez szkoleniowca, lub właściciela placówki szkoleniowej, następnie będzie weryfikowane przez Stowarzyszenie. Każdy szkoleniowiec zobowiązuje się odpowiedzieć zgodnie z prawdą oraz przedstawić orginalne dokumenty weryfikujace drogą elektroniczną. Stowarzyszenie nie przyjmuje dokumentacji droga pocztową.

Informacje: zaufany.szkoleniowiec@gmail.com