O nas

Wspieramy profesjonalistów już od 2015, którzy aktywnie działają w branży oraz oferujemy pełne wsparcie dla osób które, pasjonują się tą dziedziną i zamierzają otworzyć własną działalność na terenie Wielkiej Brytanii.

Nasze cele:  wsparcie oraz zrzeszenie Polskich Profesjonalistów na terenie Wielkiej Brytanii, propagowanie wiedzy merytorycznej z branży, udzielanie informacji merytorycznych, które  odnoszą się do praw panujących w Wielkiej Brytanii. Pomagamy w wystartowaniu na terenie Wielkiej Brytanii oraz promocji Waszych branżowych działalności.

Stowarzyszenie rozpoczeło działalność w roku 2015 z inicjatywy wspierania oraz propagowania wiedzy branżowej dla Polskich Profesjonalistów przez Polską kosmetyczkę zamieszkującą w UK. Przez cały czas organizacja jest prowadzona przez Polskie Profesjonalistki dla Polskich Profesjonalistów, która łączy i dopinguje do jeszcze aktywniejszego działania w branży Kosmetologii, Fryzjerstwa oraz Nail Art. Od 7-ego Lutego 2018 Stowarzyszenie jest oficjalnie zarejestrowane i zarządzane przez organizację Balneo Community Interest Company, numer: 11192710 z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Na blogu znajdziecie informacje bieżące z życia Stowarzyszenia oraz posty na tematy związane z tematami naszej branży.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś dołączyć do naszego zespołu napisz do nas: stowarzyszenie.uk@hotmail.com, lub tel: 020 8133 8004